
Kaip pardavėjams aš pardavinėjau tylą
Pokalbyje dažnas tylą naudoją tik oro įkvėpimui ar išnaudoja ją kaip tinkamą vietą replikai, pritarimui ar prieštarai įvardinti. O kaip galime tylą panaudoti kitaip?
Pokalbyje dažnas tylą naudoją tik oro įkvėpimui ar išnaudoja ją kaip tinkamą vietą replikai, pritarimui ar prieštarai įvardinti. O kaip galime tylą panaudoti kitaip?
Geriau padaryti mažiau ir ne taip tobulai, nei atidėlioti. Tuomet mažiau duos mums daugiau - kaskart tai darysime vis geriau, kokybiškiau, profesionaliau.
Man atrodo, kad dauguma problemų kyla dėl to, kad žmonės per daug tiki savo mintimis.
Kiekvieno praktikuojančio prasmė savita. Man - tai išmintis, produktyvumas, ramesnis reagavimas neigiamose situacijose ir geranoriškumas sau. O kam to reikia tau?
Vizualiai, aiškiai ir išsamiai - kas tas panikos priepuolis ir kaip jis veikia.
Vienas žymiausių šių laikų streso tyrinėtojų, tapome pakankamai protingi patys save susargdinti, nuolat įjunginėdami streso atsaką dėl netikro pavojaus.
Dalai Lama pasakė: ,,kam gi mums reikia negatyvaus kalbėjimosi su savimi? Mes norime būti laimingi. Mums reikia kalbėti su savimi teigiamai. Padrąsinti ir pastiprinti save, būti sau gailestingais".
Meditacijos metu išmokstama išbūti realybėje, o visa kita ateina savaime. Kai nustojame vaikytis ramybės, ji pati ateina.
Geštalte teigiama, kad kai esi pilnai sąmoningas, jautiesi gyvas, gyvybingas, būni dabarties momente, jausdamas ryšį, spontaniškumą ir laisvę.
Jei nepabėgai nuo tigro arba nepuolei jo, jis tiesiog tave suėdė. Dabar laikai pasikeitė. Grėsmių vietą užėmė kiti ,,tigrai" – finansinės problemos, konfliktai, savivertei grėsmę keliantys įvykiai.