
Mažiau yra daugiau
Geriau padaryti mažiau ir ne taip tobulai, nei atidėlioti. Tuomet mažiau duos mums daugiau - kaskart tai darysime vis geriau, kokybiškiau, profesionaliau.
Geriau padaryti mažiau ir ne taip tobulai, nei atidėlioti. Tuomet mažiau duos mums daugiau - kaskart tai darysime vis geriau, kokybiškiau, profesionaliau.
Gaudami dėmesio jaučiamės pastebėti, įvertinti, išskirti, svarbūs. Tai mums būtina. Tačiau šie jausmai tokie skanūs, bet tokie trumpučiai, kad gavus norisi tik dar ir dar. Tad kartais dėmesio gavimo čiaupo sureguliuoti nebepavyksta.
Šį kartą nevardinsiu ryto privalumų, o tik pasidalinsiu šio ryto patyrimais ir atėjusiais įsisąmoninimais. Lai tai būna priminimas, ką galima patirti apsisprendus anksčiau pakilti iš lovos.
Kasdieninį maudymąsi duše ar vonioje galime paversti dėmesingumo praktika.
Jei nepabėgai nuo tigro arba nepuolei jo, jis tiesiog tave suėdė. Dabar laikai pasikeitė. Grėsmių vietą užėmė kiti ,,tigrai" – finansinės problemos, konfliktai, savivertei grėsmę keliantys įvykiai.
Mes galime lietingą dieną patirti kaip nusivylimą, kaip niūrią ar liūdną. Tačiau tokia diena galima pasinaudoti ir ugdyti savo psichologinį atsparumą ir pabandyti patirti lietų
Paradoksas tame, kad kai žmonės pradeda suprasti, jog negali visko kontroliuoti, jiems pasidaro lengviau gyventi su savimi ir kitais. Priešingai nei jiems atrodė anksčiau.
Skausmas, kurį jaučiate, yra faktas, jo intensyvumas yra labai subjektyvus, tačiau kentėjimą mes susikuriame individualiai ir pavargstame ne nuo skausmo, o nuo galvojimo apie skausmą.
,,Žmogaus širdis trokšta kontakto, o labiausiai ilgisi tikro dialogo… Kiekvienas iš mūsų paslapčia ir desperatiškai ilgisi būti sutiktas – kad mus priimtų pilnai, tokius, kokie esame, unikalius ir pažeidžiamus.“ (R. Hycner ir L. Jacobs)
Tai, ką darome dabar, kuria mūsų rytojų. Kartais nesuvokiame, kodėl kažko neturime ar dabar nesijaučiame taip, kaip norėtume.
Gyvenimas kupinas malonumų vakar, dabar ir rytoj, jis kupinas ir nemalonumų.