
Kaip kokybiškiau miegoti dirbant iš namų dėl COVID-19 pandemijos
Ką daryti ir kaip sau padėti, kad miego kokybė reikšmingai nenukentėtų šiuo laikotarpiu? Kaip nesusirgti lėtine nemiga?
Ką daryti ir kaip sau padėti, kad miego kokybė reikšmingai nenukentėtų šiuo laikotarpiu? Kaip nesusirgti lėtine nemiga?
Psichoterapeutų literatūroje vis pasirodo straipsnių ir kalbų apie technostresą. Tai stresas, sukeltas technologijų.
Teorija ir praktika rodo, jog vienas iš paprastų ir labai efektyvių įrankių padedančių nudirbti darbus ir dirbant neišsekti yra veiklos planavimas.
Jonas per kiekvieną konfliktą jis sustingdavo ir nesugebėdavo išeiti iš šios būsenos. Jonas galvojo, kad konfliktus spręsti moka, tačiau šie buvo kažkokie kitokie. Juose jis, atrodo, paskęsdavo ir prarasdavo save.
Vizualiai, aiškiai ir išsamiai - kas tas panikos priepuolis ir kaip jis veikia.
Blogiausia, kad prieš pasirinkdami niekada tiksliai nežinosime, ar konkretaus pasirinkimo pasekmės bus geresnės nei nepasirinktos galimybės. Tačiau nurimti gali padėti tai, kad kiekviena patirtis yra gera patirtis ir kad nemalonios pasekmės nėra galutinis pasirinkimo taškas.
Dabartinės asociatyvios situacijos yra kaip tiltas į praeitį, kurios iš praeities grąžina pykčio emociją. Kaip koks portalas į pragarą, kuris sugrąžina demonus nemažame skaičiuje filmų.
Gyvenimas kupinas malonumų vakar, dabar ir rytoj, jis kupinas ir nemalonumų.
Vidinis perkeitimas yra apspręstas nuolatinio judėjimo į priekį ir atgal, „šokio“ tarp supratimo, praktikos ir refleksijos. Zindel Segal
Dr. Seligmanas pabrėžia ir savo darbais siekia akcentuoti žmogaus stiprybes. Jo tikslas – kad terapeutai ne vien tik padėtų išgyti nuo psichologinių ligų, bet ir išmokytų kaip pasiekti didesnė gerovės.