Mindfulness streso valdymo išplėstinė programa

Mindfulness streso valdymo išplėstinė programa
Raugyklos 11-1, Vilnius
Registracija: paulius@pauze.lt
Kaina: 149-229 €

Apie mokymus

Depresijos gydymo centre reguliariai vyksta išplėstinė dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįsta streso valdymo programa. Tai šiuolaikinės psichologijos moksliniais tyrimais pagrįsta, visame pasaulyje populiariausia ir efektyvi mindfulness programa. Ji remiasi amerikiečių medicinos profesoriaus Jon Kabat-Zinn  mokymų turiniu, kuris yra vienas didžiausių šios temos autoritetų pasaulyje. Užsiėmimus organizuojame nedidelėmis uždaromis grupėmis po 9-13 dalyvių. Programą sudaro 8 kassavaitiniai 3-jų valandų trukmės vakariniai susitikimai Vilniuje (Raugyklos g. 11-1), taip pat labai svarbi 8 valandų atsiskyrimo-praktikų diena. Ją organizuojame gamtoje ir tyloje, jaukioje vietoje atokiau nuo miesto ir kasdienių minčių šurmulio su būriu bendraminčių. Taip pat svarbi programos dalis yra namų darbai, nes dalyviai kassavaitinių susitikimų metu gauna ne tik koncentruotą teoriją, bet ir aiškius, struktūruotus namų darbus, kurie padeda suprasti praktikų naudą ir gauti asmeniškai svarbius atsakymus. Šią programą veda Paulius Rakštikas, psichologas ir sertifikuotas dėmesingumo mokytojas, kuris programą papildo savo rekomendacijomis bei atviru bendravimo stiliumi.

 
Tikslas

Šių praktinių – patirtinių mokymų ciklas skirtas žmonėms, norintiems atrasti naujų būdų gyventi su patiriamu stresu ir/ar skausmu, išmokti naujų mąstymo modelių. Žinant, kad mus visus stresas lydi kasdien, šių mokymų metu išmokti principai gali būti pritaikyti labai įvairiose gyvenimo srityse, siekiant gyventi harmoningesnį ir pozityvesnį gyvenimą. Šioje programoje įgyti įgūdžiai gali padėti nusiraminti, atgauti vidinę ramybę ir įgyti psichologinio lankstumo bei atsparumo. Gyvenime negalime pakeisti labai daug dalykų, tačiau galime mokytis viską priimti ramiai ir išmintingai. Tam reikia praktikos. Tobulinsime šiuos įgūdžius: dėmesio koncentravimas, sąmoningumo ugdymas, vertinimo stebėjimas, smalsumas, pasitikėjimas savimi, kantrybė ir kt.

 
Nauda

Du mėnesiai reguliarių susitikimų, apjungiant svarbią teoriją, labai įvairias praktikas, namų darbus bei grįžtamąjį ryšį yra stiprus įrankis siekiant pozityvių pokyčių. Dalyviai gaus svarbios teorijos konspektus kiekvieno užsiėmimo metu, taip pat meditacijų garso įrašus savarankiškam praktikavimui namuose (ypač naudinga praleidus kažkurį užsiėmimą).

 
Papildoma nauda

Net ir suvokiant naudą, kartais sunku rasti laiko sau. Dėl šios priežasties programą vadiname išplėstine ir dalyviams suteikiame papildomą nemokamą galimybę lankyti mūsų centre vedamas meditacijas kitu laiku, ne mažiau 4-ių papildomų susitikimų per visą programos laiką. Papildomas meditacijas skelbiame atvirai ČIA

 
Susitikimų tvarkaraštis

1 susitikimas – kovo 26 d., 18 - 21 val.

2 susitikimas – balandžio 2 d., 18 - 21 val.

3 susitikimas – balandžio 16 d., 18 - 21 val.

4 susitikimas – balandžio 23 d., 18 - 21 val.

5 susitikimas – balandžio 30 d., 18 - 21 val.

6 susitikimas – gegužės 7 d., 18 - 21 val.

Mindfulness diena Europos parke (8 valandų praktikų diena gamtoje) – gegužės 12 d. (sekmadienis)

7 susitikimas – gegužės 14 d., 18 - 21 val.

8 susitikimas - gegužės 21 d., 18 - 21 val.

 
Investicija į save
Dalyvio mokestis rezervuojant vietą iki 2019 03 10 199 €
Dalyvio mokestis rezervuojant vietą po 2019 03 11 229 €
Dalyvio mokestis su nuolaida* 149 €
*Studentams, senjorams, neįgaliesiems, daugiavaikių šeimų tėvams arba vienišoms mamoms/tėvams auginantiems vaikus  
Mokėjimo sąlygos

Galima mokėti visą sumą iš karto arba skaidant į dvi dalis: 50% rezervuojant vietą ir kitą 50% iki balandžio 20 dienos.
Pageidaujant, individuali įvadinė konsultacija dėl dalyvavimo grupėje kainuoja 30 Eur, trukmė 50 min.
Taip pat, nepamirškite, kad šiuos mokymus gali apmokėti jūsų draudimo bendrovė, jei tai atitinka jų nuostatus.

Registracija
Platesnė informacija ir registracija el. paštu: paulius@pauze.lt

 

Ankstesnių mindfulness dienų akimirkos

 

Pokalbiai apie sąmoningumą / mindfulness:

Renginio vieta

Raugyklos 11-1, Vilnius

Mokymus veda

Paulius Rakštikas
Paulius Rakštikas
Psichologas, lektorius, mindfulness mokytojas
Vilnius
El. paštas: paulius@pauze.lt

Apie mane
Vis atrandu iš naujo, mano akimis, prasmingą tiesą apie gyvenimą. Sunkiausia jame yra rasti balansą. Mylėti ir dirbti, ambicingai siekti ir išmintingai atsitraukti. Lazda turi ne tik du galus, ji turi ir tašką, kuriame ją laikome visiškoje pusiausvyroje. Kur šis taškas ir kaip jį išlaikyti? Juk kai artėjame prie vieno krašto, lazda tarsi gyvenimas – susvyruoja. Šios pusiausvyros siekį regiu savo klientų noruose, jaučiu ir savo viduje. Sąmoningumo ugdymas man leidžia pastebėti, kai pusiausvyra slysta iš rankų. Jos negali atstatyti greitai sugriebęs, nes pusiausvyra kaip ir gyvenimas – atsiskleidžia kantriausiems.

Kas man yra pauzė?
Sustojęs pamatau ir pajaučiu daugiau. Štai kodėl mėgaujuosi lėtais savaitgalio pusryčiais su šeima arba ilgomis kelionėmis automobiliu kartu – tokios aplinkybės tiesiog neleidžia skubėti. Vienumoje renkuosi upę ir mišką, nes man toks laikas yra geriausia meditacija, kokią esu bandęs. Gamta nuolat iš manęs šaiposi. Jai juokingos mano problemos ir norai, jai juokingi ir mano džiaugsmai. Vis girdžiu tą juoką upės čiurlenime ar miško ošime. Nejučiomis prisijungiu prie jo, juokiuosi kartu.