Sąmoningumo diena Palangoje

Sąmoningumo diena Palangoje
Palangos ,,Vėtros'' viešbutis, Daukanto g. 35, Palanga
Registracija: Spausti čia
Kaina: 35.00 €

Apie mokymus

Kviečiame į Sąmoningumo (angl. mindfulness) dieną prie ,,Birutės'' parko Palangoje 2020 m. vasario 29 d.

Šeštadienį tyloje praktikuosime buvimą dabartyje, dėmesingumą sau, savo kūnui, mintims, jausmams ir poreikiams.

Dalį praktikų atlikisme ,,Birutės'' parke, todėl patartina turėti šiltą striukę ir patogius batus vaikščioti parku.

Daugiau apie sąmoningumo (angl. mindfulness) dienas ir jų poveikį bei iššūkius galite skaityti mano straipsnyje https://pauze.lt/mindfulness/apie-tylos-atsiskyrimus/

Data: 2020 vasario 29 d.
Pradžia: 10 val.
Pabaiga: 17 val.
Vieta: Palangos ,,Vėtros'' viešbutis, Daukanto g. 35, Palanga
Kaina: 35 eur
 
Kaip pasiruošti: patartina rengtis laisvesniais rūbais, turėti turistinį/jogos kilimėlį, apklotą, šiltą striukę ir patogius batus, nes dalis praktikų bus atliekama parke.
 
Maistas: dalyviai kviečiami atsinešti savo maistą ir įrankius.

Registracija būtina: https://forms.gle/t46wokqBsfaEBX5g8
 

Vedėjai: dr. Alicja Juškienė, psichologė psichoterapeutė, dr. Julius Burkauskas, psichologas psichoterapeutas, sertifikuoti dėmesingo įsisąmoninimo mokytojai.

 

Renginio vieta

Palangos ,,Vėtros'' viešbutis, Daukanto g. 35, Palanga

Mokymus veda

dr Alicja Juškienė
dr Alicja Juškienė
Psichologė-psichoterapeutė, mokslininkė, lektorė
Palanga
El. paštas: alicja@pauze.lt

Apie mane
Esu psichologė – psichoterapeutė, mokslininkė ir lektorė. Esu smalsus ir žingeidus žmogus, savo darbe apjungiantis tiek praktines, tiek teorines žinias. Niekada nenustoju mokytis. Turbūt tai yra viena didžiausių mano gyvenimo aistrų. O mokytis galima ne tik iš knygų ir mokslinių straipsnių, bet ir iš patirties. Dėmesingas įsisąmoninimas į mano gyvenimą atnešė daugiau sąmoningumo, proto aiškumo, kas leidžia man būti dėmesingesne sau, savo klientams ir artimiesiems.

Domėjimosi sritys: psichologinis konsultavimas, kognityvinė elgesio terapija, schemų terapija, streso valdymas, dėmesingas įsisąmoninimas, sveikatos psichologija, miego psichologija ir medicina, gyvensenos medicina, elgesio medicina.

Kas man yra pauzė?
Tikiu, kad dirbant psichoterapinį ir mokslinį darbą svarbu pasirūpinti savimi, pailsėti ir atsigauti, vis atnaujinti savo požiūrį, proto aštrumą ir jėgas. Rytas yra tas laikas, kai skiriu laiko dėmesingumo pauzėms: rytinio vaikščiojimo ar bėgimo, kvėpavimo, dėmesingo kavos gėrimo... Dėmesingumo pauzės ankstyvą rytą lauke stebint kylančią saulę ar vis dar žvaigždėtą dangų žiemos metu, jaučiant šiltus saulės spindulius ar vėsius vėjo gūsius, o kartais ir lietų, leidžia įsisąmoninti laiko tėkmę, pokyčius, moko priimti tai, kas tuo metu vyksta. Mėgstu pietų pertraukos metu ištrūkti trumpam dėmesingam pasivaikščiojimui, o savaitgaliais daryti pauzes gamtoje. Kai įsisuku į darbų virtinę, kai patiriu įtampą, kai galva pilna minčių, dėmesingumo pauzė leidžia stabtelėti, pastebėti ir suprasti tai, ką patiriu. Tai būna atskaitos taškas, leidžiantis po trumpos pauzelės priimti sąmoningesnius sprendimus.