Mindfulness streso valdymo programa

Mindfulness streso valdymo programa
J. Žemgulio g. 46, Panevėžys
Registracija:
Kaina: 250.00 €

Apie mokymus

Dėmesingu įsisamoninimu grįstas streso valdymas (angl. Mindfulness-based stress reduction)

 

Mokymų aprašymas


Įtemptas gyvenimo tempas neišvengiamas, tačiau kančia nėra privaloma. MBSR programoje mokoma sustiprinti gebėjimą valingai paskirstyti dėmesį į tikslingai pasirinktus objektus. Mokysitės būti dėmesingesni, atidesni sau, kitiems, supančiai aplinkai. Mokoma išbūti su savimi, savo išgyvenimais, per daug neįsitraukiant į kentėjimą. Mokysitės būti sąmoningesni, kantresni, mažiau vertinantys, daugiau suprantantys.


Trukmė: 8 savaičių programa. 
Vieta: Panevėžio mokslo ir technologijų parkas, J.Žemgulio g. 46, Panevėžys.
Laikas: antradieniais 18–20 val. 
Pradžia: 2019 09 03.


Mokymų datos: 
1. I susitikimas – 2019 09 03
2. II susitikimas – 2019 09 10
3. III susitikimas – 2019 09 17
4. IV susitikimas – 2019 09 24
5. V susitikimas – 2019 10 01
6. VI susitikimas – 2019 10 08
7. VII susitikimas – 2019 10 15 
8. VIII susitikimas – 2019 10 22


Kaina: 250 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po amokėjimo, vėliausiai iki pirmo užsiėmimo. Individualiais atvejais apmokėjimas galimas dalimis.


Registracija: laisva forma (vardas, pavardė, telefonas) el. paštu bagdonaviciene@psichologas.lt


Apmokėjimas:
Bankas: Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius
Sąskaitos numeris: LT872140030001375772
SWIFT / BIC: NDEALT2X


Mokymų dalyviai: mokymai vyksta iki 20 žmonių grupėse.
Mokymus veda: psichologė–psichoterapeutė, mindfulness mokytoja Lina Bagdonavičienė.
Mokymų struktūra: 8 susitikimai, kurių kiekvienas trunka 2 val., ciklas išdėstomas per du mėnesius. Apie 70–80 proc. mokymų sudaro praktiniai užsiėmimai, todėl dalyvavimas leidžia įsisavintas žinias aptarti grupėje ir gauti grįžtamąjį ryšį.
Kontaktai: Lina Bagdonavičienė, tel. 8 674 61 644.
DĖMESIO! Apie dalyvavimą būtina informuoti iki 2019 08 23.

Renginio vieta

J. Žemgulio g. 46, Panevėžys

Mokymus veda

Lina Bagdonavičienė
Lina Bagdonavičienė
Psichologė-psichoterapeutė, mindfulness mokytoja
Panevėžys
El. paštas: linab@pauze.lt

Apie mane
Mindfulness praktikos leidžia man pasitikti dieną skaidresniu protu, su aiškesniu realybės matymu, dėl to diena tampa lengvesnė, ramesnė bei produktyvesnė. Per mindfulness praktikas lavinu gebėjimą matyti tuos pačius įprastus dalykus, tačiau naujai, kiekvieną kartą atrasdama vis kažką naujo, ko nemačiau vakar. Tokiu būdu atradimo džiaugsmas mane gali lydėti kiekvieną dieną, jei tik tai pasirenku.

Aš išmokau paleisti praeities įvykius ir jais nebegyventi, tuo pačiu išmokau negyventi ir ateitimi, nes jos dar nėra. Taip atsirado buvimas dabarties momente, daugiau vidinės išminties, gebėjimas matyti savo mąstymo iškraipymus bei priimti pasaulį tokį, koks jis yra – visokį: ir su laimės akimirkomis, ir su nemaloniais įvykiais, nes jie irgi egzistuoja. Per mindfulness praktikas atradau gebėjimą matyti savo netobulumą ir leisti kitiems būti tokiems, kokie jie yra, nebandydama jų keisti. Taip mano gyvenimas tapo skaidresnis, aiškesnis ir tiesiog paprastesnis.

Kas man yra pauzė?
Visas praktikas praktikuoju, kas numatyta midfulness programoje, jau nuo 2011 metų. Skirtingu metu, skirtingai pasirenku, kas tą akimirką labiausiai artima. Labiausiai mėgstu sėdėjimo, kvėpavimo meditacijas, ypatingai būnant gamtoje, prie jūros. Kalno meditacija padeda pritrūkus jėgų sutvirtėti, rasti atramą.

Mindfulness diena

Išoriniai trukdžiai, kurių pilna aplinkui, atitraukia mus nuo savo vidaus, pojūčių ir to kas vyksta kiekvieną akimirką. O pabuvimas tyloje su savimi padeda atrasti įvairių įžvalgų apie save ir savo gyvenimą.

Skaityti plačiau