Mindfulness diena ZEN centre

Mindfulness diena ZEN centre
Zen centre Vilniuje, Mokyklos g. 21A
Registracija: Spausti čia
Kaina: 50 €

Apie mokymus

Diena skirta tylai ir meditacijai bendraminčių būryje.

Jums talkins

Rytis Juozapavičius, Kwan Um Zen mokyklos Vyresnysis Dharmos mokytojas
Paulius Rakštikas, psichologas, mindfulness mokytojas

Data: kovo 16 diena, šeštadienis.
Laikas: 11 - 17 val. Atvykti galima nuo 10.30 val., pradėsime lygiai 11 val.
Kur: Zen centre Vilniuje, Mokyklos g. 21A.

Kaip pasiruošti: laisvesni rūbai padėtų patogiau sėdėti, o savas turistinis/jogos kilimėlis būtų mielesnis.
Maistas: per pertraukėles turėsime arbatos. Pietums bus skirtas laikas, tam atsineškite savo maisto, kuris bus skirtas tik jums. Geriau kūno neapkrauti, todėl kuklūs pietūs tiktų labiausiai.
Svarbu: šios dienos metu kviesime nesikalbėti tarpusavyje ir būtų gerai pertraukėlių nenaudoti skambučiams ar kitiems išorės dirgikliams. Todėl kviečiame susiplanuoti šią dieną atsižvelgiant į tai.

Kaina: 50 Eur.
Registracijai kviečiame užpildyti šią formą, tuomet el. paštu gausite rekvizitus apmokėjimui ir po apmokėjimo jums vieta bus patvirtinta. Ligos ar kito neplanuoto įvykio atveju vietoj jūsų gali atvykti kitas dalyvis.
Dalyvių skaičius: iki 23. Kadangi dalyvių skaičius ribotas - pirmenybė anksčiau užsiregistravusiems.

 

Pokalbiai apie sąmoningumą / mindfulness:

Renginio vieta

Zen centre Vilniuje, Mokyklos g. 21A

Mokymus veda

Paulius Rakštikas
Paulius Rakštikas
Psichologas, lektorius, mindfulness mokytojas
Vilnius
El. paštas: paulius@pauze.lt

Apie mane
Vis atrandu iš naujo, mano akimis, prasmingą tiesą apie gyvenimą. Sunkiausia jame yra rasti balansą. Mylėti ir dirbti, ambicingai siekti ir išmintingai atsitraukti. Lazda turi ne tik du galus, ji turi ir tašką, kuriame ją laikome visiškoje pusiausvyroje. Kur šis taškas ir kaip jį išlaikyti? Juk kai artėjame prie vieno krašto, lazda tarsi gyvenimas – susvyruoja. Šios pusiausvyros siekį regiu savo klientų noruose, jaučiu ir savo viduje. Sąmoningumo ugdymas man leidžia pastebėti, kai pusiausvyra slysta iš rankų. Jos negali atstatyti greitai sugriebęs, nes pusiausvyra kaip ir gyvenimas – atsiskleidžia kantriausiems.

Kas man yra pauzė?
Sustojęs pamatau ir pajaučiu daugiau. Štai kodėl mėgaujuosi lėtais savaitgalio pusryčiais su šeima arba ilgomis kelionėmis automobiliu kartu – tokios aplinkybės tiesiog neleidžia skubėti. Vienumoje renkuosi upę ir mišką, nes man toks laikas yra geriausia meditacija, kokią esu bandęs. Gamta nuolat iš manęs šaiposi. Jai juokingos mano problemos ir norai, jai juokingi ir mano džiaugsmai. Vis girdžiu tą juoką upės čiurlenime ar miško ošime. Nejučiomis prisijungiu prie jo, juokiuosi kartu.