Mindfulness diena gamtoje

Mindfulness diena gamtoje
Registracija: akvile@pauze.lt
Kaina: 40 eur €

Apie mokymus

Mindfulness diena - tai galimybė jaukioje aplinkoje atsitraukti nuo įvairių kasdieninių rūpesčių, bėgimo ir šurmulio bei patirti dieną tylos ir meditacijų su bendraminčiais. Į šią grupę kviečiami mindfulness ar panašių meditacijų patirties turintys dalyviai, anksčiau baigusieji mindfulness streso valdymo programą arba jau kurį laiką medituojantys savarankiškai.

Šįkart ilsėsimės Labanoro girioje, gražioje stovyklavietėje tarp dviejų ežerų. Esant prastam orui medituosime jaukioje jurtoje (didelėje palapinėje), o kiekvieną saulės spindulį galėsime pasitikti meditacijomis žvelgdami į ežerą, dangų ar mišką, sėdėdami arba gulėdami ant žemės. 

Susitikime patirti mindfulness gamtos apsuptyje!

Data: 2019.05.26

Laikas: nuo 9 iki 18val.

Kaina: 40 eur

Registracija: akvile@pauze.lt

Renginį ves: dr. Akvilė Daniūnaitė, mindfulness mokytoja, psichologė-psichoterapeutė.

Praktinės detalės užsiregsitravusiems bus pateiktos elektroniniu paštu. Jei turite klausimų dėl šio renginio, prašome rašyti akvile@pauze.lt

 

Renginio vieta

Mokymus veda

dr Akvilė Daniūnaitė
dr Akvilė Daniūnaitė
Psichologė-psichoterapeutė, mindfulness mokytoja, ,,Pauzės" redaktorė
Vilnius
El. paštas: akvile@pauze.lt

Apie mane
Aš esu žmogus, gyvenime ieškantis tikrumo, gilaus ryšio su aplinkiniais  ir nuotykio (!). Manau, kad būtent šios savybės mane ir atvedė į šį gyvenimo tašką, kuriame galiu vadintis psichologe-psichoterapeute, mindfulness mokytoja ir  prie savo vardo prisirašyti dr. (o po to aiškintis, kodėl vis dėlto negaliu išrašyti receptų!). Bet tai - tik  vizitinė kortelė, būdas prisistatyti. Man svarbiausia mano buvimo ir darbo esmė - susitikti su kitu žmogumi tikrai, nuoširdžiai ir giliai, suprasti, pažinti ir, jei galiu, prašančiam padėti. Mindfulness pirma atradau kaip psichoterapinę techniką, kaip pagalbos įrankį savo klientams, o vėliau, po ilgo vidinio integracinio proceso, ir kaip būdą būti pačiai. Mindfulness man padeda tiek aiškiau matyti psichoterapijoje, tiek stipriau patirti gyvenimo nuotykį.

Kas man yra pauzė?
Visų pirma - tai nuostabi dovana man ir sau. Dovana man, nes kai kurios pauzės mane tiesiog ištinka, jas padovanoja pats gyvenimas. Tai akimirkos ar laikotarpiai, kai galiu (o kartais ir esu priversta) sustoti ir įsiklausyti, susimąstyti ir pajusti, kas iš tiesų vyksta manyje ir aplinkoje. Dovana sau, nes tai yra mano kasdieninis pasirinkimas, kad ir labai trumputis, stabtelėti ir patirti gyenimą giliau. Pauzė man asocijuojasi su puodeliu šaltalankių arbatos, ateinančio pavasario kvapu, rytiniu išėjimu į balkoną pasisveikinti su gamtos elementais, lietaus lašų barbenimu į langą, prieš akis atsiveriančiu plačiu horizontu ir lengvu energijos pulsavimu delnuose. Pauzė man - tai galimybė visa savo esybe patirti vidinį bei išorinį gyvenimą.