Mindfulness streso valdymo išplėstinė programa (MBSR+) Vilnius

Mindfulness streso valdymo išplėstinė programa (MBSR+) Vilnius
Raugyklos 11-1, Vilnius
Registracija: paulius@pauze.lt
Kaina: 199-299 €

Apie mokymus

Depresijos gydymo centre reguliariai vyksta išplėstinė dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįsta streso valdymo programa. Tai šiuolaikinės psichologijos moksliniais tyrimais pagrįsta, visame pasaulyje populiariausia ir efektyvi mindfulness programa. Ji remiasi amerikiečių medicinos profesoriaus Jon Kabat-Zinn  mokymų turiniu, kuris yra vienas didžiausių šios temos autoritetų pasaulyje. Užsiėmimus organizuojame nedidelėmis uždaromis grupėmis po 9-13 dalyvių. Programą sudaro 8 kassavaitiniai 3-jų valandų trukmės vakariniai susitikimai Vilniuje (Raugyklos g. 11-1), taip pat labai svarbi 8 valandų atsiskyrimo - praktikų diena. Ją organizuojame gamtoje ir tyloje, jaukioje vietoje atokiau nuo miesto ir kasdienių minčių šurmulio su būriu bendraminčių. Taip pat svarbi programos dalis yra namų darbai, nes dalyviai kassavaitinių susitikimų metu gauna ne tik koncentruotą teoriją, bet ir aiškius, struktūruotus namų darbus, kurie padeda suprasti praktikų naudą ir gauti asmeniškai svarbius atsakymus. Šią programą veda Paulius Rakštikas, psichologas ir sertifikuotas dėmesingo įsisąmoninimo mokytojas, kuris programą papildo savo asmeninėmis rekomendacijomis bei atviru bendravimo stiliumi. Paulius yra parašęs knygą skirtą dėmesingumo lavinimui ir sąmoningumo ugdymui "Staigmena gyventi", kuri dar vadinama mindfulness pradžiamoksliu. Greta daugybės įvairių mokymų, praktikų ir kursų, šios temos įžvalgų Paulius sėmėsi ir pas šios programos autorių Jon Kabat-Zinn.

Tikslas

Šių praktinių – patirtinių mokymų ciklas skirtas žmonėms, norintiems atrasti naujų būdų gyventi su patiriamu stresu ir/ar skausmu, išmokti naujų mąstymo modelių. Žinant, kad mus visus stresas lydi kasdien, šių mokymų metu išmokti principai gali būti pritaikyti labai įvairiose gyvenimo srityse, siekiant gyventi harmoningesnį ir pozityvesnį gyvenimą. Šioje programoje įgyti įgūdžiai gali padėti nusiraminti, atgauti vidinę ramybę ir įgyti psichologinio lankstumo bei atsparumo. Gyvenime negalime pakeisti labai daug dalykų, tačiau galime mokytis viską priimti ramiai ir išmintingai. Tam reikia praktikos. Tobulinsime šiuos įgūdžius: dėmesio koncentravimas, sąmoningumo ugdymas, vertinimo stebėjimas, smalsumas, pasitikėjimas savimi, kantrybė ir kt.

 

Nauda

Du mėnesiai reguliarių susitikimų, apjungiant svarbią teoriją, labai įvairias praktikas, namų darbus bei grįžtamąjį ryšį yra stiprus įrankis siekiant prasmingų pokyčių. Dalyviai gaus svarbios teorijos konspektus kiekvieno užsiėmimo metu, taip pat meditacijų garso įrašus savarankiškam praktikavimui namuose (ypač naudinga praleidus kažkurį užsiėmimą).

 

Papildoma nauda

Net ir suvokiant naudą, kartais sunku rasti laiko sau. Dėl šios priežasties programą vadiname išplėstine ir dalyviams suteikiame papildomą nemokamą galimybę lankyti vedamas meditacijas kitu laiku, ne mažiau 4-ių papildomų susitikimų per visą programos laiką. Papildomų meditacijų tvarkaraštis skelbiamas pirmo grupės susitikimo metu.

 

Susitikimų tvarkaraštis

Nauja grupė startuos rugsėjo pabaigoje - datos bus paskelbtos arčiau laiko.

 

Investicija į save

Standartinė kaina - 299 € - rezervuojant vietą likus mažiau nei 20 dienų iki pradžios

Ankstyva registracija 249 € - rezervuojant vietą likus 20 ir daugiau dienų iki užsiėmimų pradžios

Kaina su nuolaida* 199

*Studentams, senjorams, neįgaliesiems, daugiavaikių šeimų tėvams arba vienišoms mamoms/tėvams auginantiems vaikus

 

Į kainą įeina:

  • 8 susitikimai, kurių kiekvienas trunka 3 valandas

  • 8 valandų praktikų diena gamtoje

  • 4 papildomi (palaikantys) susitikimai meditacijai grupės laikotarpiu, kurių trukmė 1 valanda

  • Užsiėmimų medžiaga, meditacijų garso įrašai

  • Pauliaus Rakštiko knyga skirta mindfulness temai "Staigmena gyventi"

  • Narystė uždaroje, tik esamiems ir buvusiems grupės dalyviams skirtoje palaikančioje facebook grupėje

  • Kava, arbata užsiėmimų metu

 

Mokėjimo sąlygos

Visa kaina mokama registracijos metu, bet esant poreikiui, galima kainą skaidyti į dvi dalis: 50% rezervuojant vietą ir kitą 50% įpūsėjus grupės laikui.

Pageidaujant, individuali įvadinė konsultacija dėl dalyvavimo grupėje kainuoja 40 Eur, trukmė 50 min. Tai rekomenduojama turintiems abejonių dėl grupės formato tinkamumo siekiant asmeninių tiklsų arba tiems, kam ši tema visiškai nauja.

Taip pat, nepamirškite, kad šiuos mokymus gali apmokėti jūsų draudimo bendrovė, jei tai atitinka jų nuostatus.

 

Registracija

Registracija ir platesnė informacija el. paštu: paulius@pauze.lt

 

Ankstesnių mindfulness dienų akimirkos

Daugiau video Youtube kanale

Renginio vieta

Raugyklos 11-1, Vilnius

Mokymus veda

Paulius Rakštikas
Paulius Rakštikas
Psichologas, lektorius, mindfulness mokytojas
Vilnius
El. paštas: paulius@pauze.lt

Apie mane
Vis atrandu iš naujo, mano akimis, prasmingą tiesą apie gyvenimą. Sunkiausia jame yra rasti balansą. Mylėti ir dirbti, ambicingai siekti ir išmintingai atsitraukti. Lazda turi ne tik du galus, ji turi ir tašką, kuriame ją laikome visiškoje pusiausvyroje. Kur šis taškas ir kaip jį išlaikyti? Juk kai artėjame prie vieno krašto, lazda tarsi gyvenimas – susvyruoja. Šios pusiausvyros siekį regiu savo klientų noruose, jaučiu ir savo viduje. Sąmoningumo ugdymas man leidžia pastebėti, kai pusiausvyra slysta iš rankų. Jos negali atstatyti greitai sugriebęs, nes pusiausvyra kaip ir gyvenimas – atsiskleidžia kantriausiems.

Kas man yra pauzė?
Sustojęs pamatau ir pajaučiu daugiau. Štai kodėl mėgaujuosi lėtais savaitgalio pusryčiais su šeima arba ilgomis kelionėmis automobiliu kartu – tokios aplinkybės tiesiog neleidžia skubėti. Vienumoje renkuosi upę ir mišką, nes man toks laikas yra geriausia meditacija, kokią esu bandęs. Gamta nuolat iš manęs šaiposi. Jai juokingos mano problemos ir norai, jai juokingi ir mano džiaugsmai. Vis girdžiu tą juoką upės čiurlenime ar miško ošime. Nejučiomis prisijungiu prie jo, juokiuosi kartu.