Atviros meditacijos

Atviros meditacijos
Depresijos gydymo centras, Raugyklos g. 11-1, Vilnius
Registracija: paulius@pauze.lt
Kaina: 0-10 €

Apie mokymus

Vėl kviečiame į atviras mindfulness meditacijas. Tai yra vienos valandos susitikimai, kurių metu bus medituojama, trumpai aptariama užsiėmimo patirtis bei atsakoma į jūsų klausimus. Galima ateiti į vieną ar kelis užsiėmimus. Pirmas apsilankymas NEMOKAMAS, o tolimesni po 10 eur.

 

Šie užsiėmimai tinka:

  • smalsiems, kurie norėtų pasižiūrėti, kaip praktiškai atrodo mindfulness

  • pasiryžusiems atnaujinti savo meditacines patirtis, t.y. tiems, kurie baigė įvadinį mindfulness kursą, bet per darbus ir kitus reikalus apleido praktikas, tačiau norėtų prie jų sugrįžti

  • patyrusiems, kurie norėtų pamedituoti drauge

 

Užsiėmimus veda: 

Paulius Rakštikas, psichologas, lektorius ir sertifikuotas dėmesingo įsisąmoninimo mokytojas bei dr Akvilė Daniūnaitė, psichologė-psichoterapeutė ir sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo mokytoja.

 

Praktikų tvarkaraštis:

Balandžio 3 d. 16.00 val. - veda Paulius

Balandžio 17 d. 17.00 - veda Akvilė

 

Būtina išankstinė registracija e.paštu, nes vietų skaičius ribotas.

Labai prašome rašyti tos dienos užsiėmimo vedėjui: paulius@pauze.lt arba akvile@pauze.lt nurodant, į kurios dienos užsiėmimą registruojatės.

Renginio vieta

Depresijos gydymo centras, Raugyklos g. 11-1, Vilnius

Mokymus veda

dr Akvilė Daniūnaitė
dr Akvilė Daniūnaitė
Psichologė-psichoterapeutė, mindfulness mokytoja, ,,Pauzės" redaktorė
Vilnius
El. paštas: akvile@pauze.lt

Apie mane
Aš esu žmogus, gyvenime ieškantis tikrumo, gilaus ryšio su aplinkiniais  ir nuotykio (!). Manau, kad būtent šios savybės mane ir atvedė į šį gyvenimo tašką, kuriame galiu vadintis psichologe-psichoterapeute, mindfulness mokytoja ir  prie savo vardo prisirašyti dr. (o po to aiškintis, kodėl vis dėlto negaliu išrašyti receptų!). Bet tai - tik  vizitinė kortelė, būdas prisistatyti. Man svarbiausia mano buvimo ir darbo esmė - susitikti su kitu žmogumi tikrai, nuoširdžiai ir giliai, suprasti, pažinti ir, jei galiu, prašančiam padėti. Mindfulness pirma atradau kaip psichoterapinę techniką, kaip pagalbos įrankį savo klientams, o vėliau, po ilgo vidinio integracinio proceso, ir kaip būdą būti pačiai. Mindfulness man padeda tiek aiškiau matyti psichoterapijoje, tiek stipriau patirti gyvenimo nuotykį.

Kas man yra pauzė?
Visų pirma - tai nuostabi dovana man ir sau. Dovana man, nes kai kurios pauzės mane tiesiog ištinka, jas padovanoja pats gyvenimas. Tai akimirkos ar laikotarpiai, kai galiu (o kartais ir esu priversta) sustoti ir įsiklausyti, susimąstyti ir pajusti, kas iš tiesų vyksta manyje ir aplinkoje. Dovana sau, nes tai yra mano kasdieninis pasirinkimas, kad ir labai trumputis, stabtelėti ir patirti gyenimą giliau. Pauzė man asocijuojasi su puodeliu šaltalankių arbatos, ateinančio pavasario kvapu, rytiniu išėjimu į balkoną pasisveikinti su gamtos elementais, lietaus lašų barbenimu į langą, prieš akis atsiveriančiu plačiu horizontu ir lengvu energijos pulsavimu delnuose. Pauzė man - tai galimybė visa savo esybe patirti vidinį bei išorinį gyvenimą.