
Tėvo laiškas būsimam tėvui
Tave pasiekė žinia: Tu būsi tėvas. Kas toliau?
Psichoterapeutų literatūroje vis pasirodo straipsnių ir kalbų apie technostresą. Tai stresas, sukeltas technologijų.
Gaudami dėmesio jaučiamės pastebėti, įvertinti, išskirti, svarbūs. Tai mums būtina. Tačiau šie jausmai tokie skanūs, bet tokie trumpučiai, kad gavus norisi tik dar ir dar. Tad kartais dėmesio gavimo čiaupo sureguliuoti nebepavyksta.
Jonas per kiekvieną konfliktą jis sustingdavo ir nesugebėdavo išeiti iš šios būsenos. Jonas galvojo, kad konfliktus spręsti moka, tačiau šie buvo kažkokie kitokie. Juose jis, atrodo, paskęsdavo ir prarasdavo save.
Man atrodo, kad dauguma problemų kyla dėl to, kad žmonės per daug tiki savo mintimis.
Dėmesingumo kalendorius - Tavo vedlys į meditacinį gyvenimą. Šis kalendorius suteiks idėjų trumpoms kasdieninėms praktikoms.
Blogiausia, kad prieš pasirinkdami niekada tiksliai nežinosime, ar konkretaus pasirinkimo pasekmės bus geresnės nei nepasirinktos galimybės. Tačiau nurimti gali padėti tai, kad kiekviena patirtis yra gera patirtis ir kad nemalonios pasekmės nėra galutinis pasirinkimo taškas.
Dabartinės asociatyvios situacijos yra kaip tiltas į praeitį, kurios iš praeities grąžina pykčio emociją. Kaip koks portalas į pragarą, kuris sugrąžina demonus nemažame skaičiuje filmų.
Vienas žymiausių šių laikų streso tyrinėtojų, tapome pakankamai protingi patys save susargdinti, nuolat įjunginėdami streso atsaką dėl netikro pavojaus.
Aplink mus klesti daugybė stereotipų, kurie mus veikia ir mums nepadeda gyventi gerai. Turbūt dauguma žmonių netelpa bent į vieną iš jų, o kai kurie ir į daugiau.
,,Pyktis nebūna nei teisėtas, nei neteisėtas, nei prasmingas, nei betikslis. Pyktis tiesiog yra.“